Naturalna Astaksantyna z Hawajów - Czerwone algi sposobem na naturalną ochronę komórek! Wewnętrzna pielęgnacja organizmu o działaniu przeciwstarzeniowym.

Wzmocnienie zdrowia psychicznego i fizycznego poprzez stosowanie naturalnej żywności to przewodni motyw działań, podejmowanych przez firmę Ivarsson's Produkte fur's Leben.
Firma postawiła sobie za cel rozpowszechnienie wiedzy na temat astaksantyny – wyjątkowej substancji aktywnej, wytwarzanej przez czerwony gatunek alg. Ten organiczny barwnik został uznany przez ekspertów do spraw żywienia za najlepszy, znany sposób na naturalną ochronę komórek organizmu. Do niedawna astaksantyna znana była jedynie ograniczonej liczbie zawodników sportowych i ekspertów żywnościowych. Ivarsson's dokłada starań, aby udostępnić ją szerszej grupie odbiorców, gdyż ta niepozorna substancja może zwiększyć dobrobyt każdego człowieka.

Ochrona komórek to klucz do profilaktyki „Anti-Aging”!

Opis produktu:
BioAstin to wegetariańskie kapsułki, zawierające ekstrakt z czerwonych alg. Haematococcus pluvialis, czyli czerwony gatunek alg, wytwarza substancję aktywną – astaksantynę, która ma niezwykle duży wpływ na najróżniejsze procesy zachodzące w ludzkim organizmie.

Jaką korzyść niesie ze sobą spożywanie astaksantyny?

  • Astaksantyna jest przeciwutleniaczem, akceptorem rodnikowym o 550 razy większym działaniu aniżeli witamina E i działaniu 10 razy większym w porównaniu z beta-karotenem.
  • Astaksantyna w widoczny sposób może zapobiec odkładaniu się w tętnicach szkodliwego cholesterolu LDL i jednocześnie może pozytywnie oddziaływać na produkcję zdrowego cholesterolu HDL.
  • Astaksantyna może wspomagać ochronę skóry przed lekkim, niewymagającym leczenia, poparzeniem słonecznym i związanymi z tym podrażnieniami skóry.
  • Poza tym stwierdzono pozytywne oddziaływanie na całą przemianę materii, która powoduje zwiększenie przemiany podstawowej, a zatem zwiększa odsetek spalonych przez nasze ciało kalorii.

BioAstin jako Bodyguard
Karotenoidy to szczególnie cenne substancje naturalne. Rodzina ta obejmuje również astaksantyny. W połączeniu z antyoksydacyjnym działaniem witaminy E otrzymujemy szczególnie skuteczną formułę – BioAstin. Chroni ona zarówno komórki, jak i błony komórkowe prze szkodliwym działaniem wolnych rodników.

BioAstin jest jak paliwo
Maratończycy, pływacy, triatloniści zapewniają, że nabrali przekonania do BioAstin poprzez jego stosowanie w praktyce. Sportowcy i zawodnicy zgłaszają stabilną pracę i dobrą regenerację organizmu. Zaskakujące? Niekoniecznie, jeżeli prawdziwą siłę dostrzega się w przyrodzie. Dzikie łososie w krótkim czasie przepływają długie odległości poprzez rwące nurty rzek. Według naukowców, taka spektakularna wydajność możliwa jest jedynie dzięki wysokiemu stężeniu astaksantyny w ich mięśniach.

BioAstin jako ochrona przed stresem
Możemy to doskonale zaobserwować na przykładzie mikroalgi Haematococcus pluvialis, która wytwarza naturalną astaksantynę. Nawet algi popadają w sytuacje stresowe, powodowane przez na przykład suszę, gorąco lub zimno. W takich sytuacjach alga ta reaguje wzmożonym wytwarzaniem astaksantyny, za sprawą której staje się całkowicie czerwona. Taka tarcza ochronna pozwala glonom pozostawać bez pożywienia i wody przez ponad 40 lat, kiedy w stanie głębokiego snu są w stanie przetrwać letnie upały czy mroźne zimy.

Mniej stresu dla serca
BioAstin ze swoimi zaletami jest doskonałym narzędziem do wspierania kondycji serca i układu krążenia. Biorąc pod uwagę liczbę osób, które cierpią z powodu niedomagania serca i układu krążenia, można by wnioskować, że wielu z nich korzysta z możliwości zapewnienia komórkom organizmu szerszej ochrony. BioAstin może pełnić funkcję Twojego nowego osobistego Ochroniarza, dzięki swojemu różnorodnemu potencjałowi.

Większe bezpieczeństwo kąpieli słonecznych
Astaksantyna posiada właściwości podobne do beta-karotenu. Wiele osób stosujących astaksantynę będzie obserwować lepszą tolerancję na słońce oraz szybsze brązowienie skóry. Warto przyjmować astaksantynę przed korzystaniem z solarium lub wyjazdem na wakacje. Organizm dostanie dodatkową ochronę przed wolnymi rodnikami, opalenizna będzie intensywniejsza i dłużej się utrzyma, co jest zarówno przyjemne, jak i pozwala zmniejszyć wydatki.

BioAstin zatrzymuje urodę
BioAstin wykazuje również interesujące, pozytywne oddziaływanie na skórę. Może zmniejszyć stres oksydacyjny w skórze i zatroszczyć się o jej lepszą pielęgnację. Promienie słoneczne oraz niedobór antyoksydantów mogą prowadzić nie tylko do zaczerwienia skóry, lecz także do szybszego starzenia się tkanki łącznej (kolagenu), obniżonej elastyczności skóry oraz wadliwego podziału komórek. Wystarczająca ochrona oznacza w praktyce: dłuższe zachowanie zewnętrznego Piękna. Odnosi się do tego także dr Perricone w swojej bestsellerowej książce na temat Anti-Aging.

Warto wybrać naturalną astaksantynę
Astaksantyna występuje w syntetycznej i naturalnej formie, z alg i z drożdży. Naturalna astaksantyna pozyskiwana z glonów różni się od innych form wieloma właściwościami. Nie jest wyizolowaną substancją lecz ekstraktem z alg, który zawiera także skutecznie współdziałające elementy: beta-karoten, luteinę i kantaksantynę. Ich synergistyczne działanie z witaminą E i astaksantyną czyni BioAstin tak cennym dla zdrowia.

BioAstin – Naturalna astaksantyna z Hawajów

Zawartość opakowania: 30 kapsułek wegetariańskich

1 kapsułka zawiera: ekstrakt z algi Haematococcus pluvialis z 4 mg naturalnej astaksantyny, 10 mg witaminy E oraz olej z krokosza barwierskiego (kapsułka
wegetariańska V-Gel)

Stosowanie: 1 kapsułka dziennie przyjmowana z płynem.

Produkt naturalny. Wolny od sztucznych konserwantów, barwników, wypełniaczy. Odpowiedni dla wegetarian.

Firma Ivarsoon's jest niemieckim importerem naturalnych produktów, pochodzących między innymi z Hawajów. Właściciele firmy pozostając pod wielkim wrażeniem działania ludzkiego organizmu wciąż badają procesy zachodzące w naszych ciałach. Na podstawie nabytej wiedzy Ivarsson's stara się dostarczyć na rynek naturalne produkty najwyższej jakości. Tym samym umożliwia i ułatwia odbiorcom codzienną dbałość o prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz jego zdrowie i odżywienie w jak najbardziej naturalny sposób.