Wyszczuplaj sylwetkę zachowując pogodę ducha! Detoksykacja – Redukcja uczucia głodu – Witalność

Guayafine jest jednym z kompleksowych preparatów, stworzonych przez firmę Guayapi w odpowiedzi na potrzeby współczesnych konsumentów, poprzez wykorzystanie roślin stosowanych w tradycyjnej medycynie. Intensywny tryb życia, nie zawsze właściwy sposób odżywiania, zanieczyszczenie środowiska, stres to czynniki silnie wpływające na nasze organizmy. Równocześnie stawiamy sobie wysokie wymagania, chcąc być efektywnymi, sprawnymi i dobrze wyglądać, zachowując szczupłą sylwetkę.

Guayafine powstał, aby w naturalny i zbalansowany sposób pomóc w programie odchudzania i dbania o szczupłą sylwetkę.

Guayafine wpływa na kształtowanie sylwetki poprzez unikalne połączenie roślin pochodzących z Amazonii, Meksyku i Sri Lanki:

 • Warana – oryginalna Guarana, działająca energetyzująco, bogata w guaraninę pozwalającą na eliminowanie tłuszczu;
 • Kaktus Nopal (Opuntia Ficus Indica) – zapewnia uczucie sytości, przechwytuje cukry i tłuszcze, wspomaga odchudzanie, korzystnie wpływa na zdrową florę jelitową;
 • Baccharis – wspomaga perystaltykę jelit, działa oczyszczająco i stymuluje układ trawienny;
 • Zielona kawa i zielona herbata– uaktywniają spalanie tłuszczu, posiadają właściwości antyoksydacyjne; naturalne diuretyki.

Guayafine to formuła wspomagająca dietę na poziomie fizycznym i psychicznym.

Działanie:

 • Zmniejsza uczucie głodu, aby pomóc wyszczuplić sylwetkę;
 • Usuwa toksyny, oczyszcza organizm;
 • Usprawnia trawienie, dzięki bogactwu roślinnego błonnika i protein;
 • Pozwala zrównoważyć funkcje trawienne;
 • Absorbuje tłuszcze i cukier w jelitach w przypadku przejedzenia;
 • Zmniejsza krągłości, zachowując energię i witalność.

 

 

Polecany w sytuacjach:

 • Potrzeby detoksykacji;
 • Redukcji wagi;
 • Nadmiernego łaknienia;
 • Utrzymywania szczupłej sylwetki;
 • Potrzeby usprawnienia funkcji trawiennych;
 • Jako cenna pomoc w razie powolnego tranzytu jelitowego;
 • W przypadku przejedzenia, w celu ułatwienia przeczyszczenia organizmu i uzyskania lepszego samopoczucia.

Nopal – Opuntia Ficus Indica (Opuncja figowa)
Nopal jest kolczastym kaktusem gruszkowym z gatunku Opuntia. Znany jest także pod nazwą figa indyjska, figa kaktusowa.
Nopal pochodzi z wulkanicznego regionu Mezoameryki, jaki dziś stanowi Meksyk. To roślina o zielonych, spłaszczonych i zaokrąglonych gałęziach, wydająca owalne, słodkie owoce o czerwonej, fioletowej, pomarańczowej lub żółtej barwie.

Od tysiącleci stanowi odżywcze pożywienie dla człowieka. Młode, zielone odgałęzienia, wyglądające jak poduszki albo placki, stosuje się powszechnie w kuchni meksykańskiej jako warzywo. Gotuje się je i spożywa w zupach, sałatkach, marynatach i innych potrawach. Owoce są bardzo słodkie, soczyste i orzeźwiające. W medycynie używa się ich pomocniczo do leczenia cukrzycy, ponieważ sok potrafi obniżyć poziom glukozy we krwi.

Substancje aktywne w nopalu to kilkanaście aminokwasów, witaminy C, A i z grupy B, bioflawonoidy, składniki mineralne (wapń, magnez, potas, sód, żelazo), włókna, pektyny.

Nopal tradycyjnie znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, ze względu na swoje działanie antyoksydacyjne, odtruwające i oczyszczające. Pomaga przywrócić właściwe trawienie, oczyszcza okrężnicę, włókno pokarmowe nopalu wspomaga korzystną florę jelitową, oczyszcza jelita ze złogów. Nopal reguluje funkcje wątroby, wpływa na eliminację tkanki tłuszczowej, zwiększa uczucie sytości, dostarcza wartościowe składniki odżywcze, dzięki czemu wspiera diety niskokaloryczne. Pomaga przywrócić utraconą równowagę i aktywizuje naturalne procesy uzdrawiające organizmu. Obfitość składników odżywczych, zawartych w nopalu czyni go pokarmem wzmacniającym, działającym energetyzująco i rewitalizująco na cały organizm.

Guayafine – w pełni naturalny produkt, bez sztucznych dodatków i konserwantów
52,2% składników jest certyfikowanych przez FGP

FGP – Forest Garden Products, to międzynarodowa grupa, działająca w Amazonii, Azji i na Sri Lance w celu wspomagania odnowy terenów wylesionych i zniszczonych, zwiększania lokalnej różnorodności biologicznej, umożliwiania zmian intensywnych kultur chemicznych w organiczne i zróżnicowane, a także poprawy lokalnych warunków życia.

Guayapi aktywnie wspiera działania FGP oraz pracuje w oparciu o zasady sprawiedliwego handlu.

Sposób użycia: 1 ampułka raz lub dwa razy dziennie, najlepiej bezpośrednio przed śniadaniem i obiadem. Zawartość ampułki należy umieścić pod językiem lub wypić zmieszane z zimnym napojem. Zażywać przez okres 1 do 3 miesięcy.

Składniki: Woda oczyszczona, Baccharis Trimera, Nopal, zielona herbata*, zielona kawa*, Guarana*
*z upraw ekologicznych

Opakowanie zawiera 20 ampułek po 5 ml.

Środki ostrożności dotyczące stosowania:
Należy przestrzegać metody stosowania.
Trzymać z dala od małych dzieci. Stosować jako uzupełnienie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz aktywności fizycznej.