„Zatrzymać bieg czasu” Spowolnienie procesów starzenia – Działanie przeciwrodnikowe – Sposób na stres i zmęczenie

Guayapi od ponad 20 lat rozwija programy badań, dotyczące wykorzystania właściwości roślin z terenów Amazonii oraz Sri Lanki. Firma nawiązała bliskie relacje z rdzennymi plemionami, a współpraca ze szczepem Satere-Mawe owocuje pielęgnowaniem tradycji ich przodków i wsparciem ekonomicznym dla społeczności.

Dokonując wyboru roślin do swoich produktów, Guayapi kieruje się trzema podstawowymi kryteriami:

 • Przestrzeganie ścisłych zasad, dotyczących uprawy i czystości gleb;
 • Sezonowe zbiory dla zachowania najlepszego stężenia substancji aktywnych;
 • Powolny proces suszenia i rygorystyczne warunki proszkowania.

Guayavi, jako jeden z unikalnych produktów firmy Guayapi kierowanych do współczesnego człowieka, jest kompozycją głównie amazońskich roślin o silnym działaniu przeciwrodnikowym, zapewniającym ochronę komórek przed skutkami stresu i efektami starzenia. Dodatkowo Guayavi wpływa na ciało i umysł uspokajająco, relaksująco, wspierając samokontrolę.

Wchodzące w skład tego kompleksu rośliny:
Urucum, Acerola, Gomphrena oraz wytłoczki z winogron (przeciwutleniacze) i krzem, zostały starannie wyselekcjonowane oraz poddane powolnemu suszeniu i proszkowaniu, tak aby zachowały się w nich cenne składniki odżywcze.

Działanie:

 • Przedłuża młodość i witalność,
 • Silny anty-utleniacz, naturalnie zmiękczający zmarszczki,
 • Wspiera organizm w radzeniu sobie ze zmęczeniem i napięciem,
 • Zawiera naturalne związki roślinne, bogate w witaminy C, B, E, A, flawonoidy i polifenole oraz składniki mineralne ( selen, cynk, german),
 • Przygotowuje organizm do ekspozycji na słońce oraz wspomaga opalanie, odżywiając skórę (beta-karoten, selen, wit. C).

Polecany do stosowania:

 • W przypadku niedoborów witamin i błonnika,
 • Osobom palącym (wysoka zawartość wit. C i beta-karotenu),
 • Kiedy odczuwany jest niepokój i zmęczenie,
 • Jako profilaktyka przeciwzmarszkowa i przeciwstarzeniowa – ochrona komórek organizmu,
 • Aby zachować młode i energiczne ciało.

Urucum:
Amazońska roślina spożywcza, tradycyjna przyprawa i naturalny kosmetyk; dzięki wysokiej zawartości beta-karotenu i selenu jest doskonałym antyoksydantem, chroniącym komórki przed szkodliwym wpływem wolnych rodników; jako suplement diety działa przeciwstresowo i chroni skórę przed starzeniem się.

 

Acerola:
Nazywana wiśnią z Barbados lub wiśnią amazońską występuje w Ameryce Środkowej, na Karaibach i w Amazonii. Ze względu na wyjątkowo wysokie stężenie w jej owocach witaminy C i związków eliminujących wolne rodniki, acerola wykazuje silne działanie anty-oksydacyjne oraz przeciwstarzeniowe; charakteryzuje ją wysoka zawartość beta-karotenu; zawiera fosfor, wapń, żelazo, witaminy A, E i z grupy B.

Gomphrena:
Roślina znana i stosowana od czasów starożytnych, pochodzi z południowej Amazonii; polecana jest szczególnie do odżywiania komórkowego, pielęgnacji skóry i paznokci oraz regeneracji skóry głowy. Gomphrena działa odprężająco i relaksująco. Stosowana wewnętrznie rewitalizuje, wzmacnia odporność i naturalne siły obronne organizmu. Ta roślina to panaceum na wszystko – zawiera w sobie wszystkie niezbędne aminokwasy, minerały i pierwiastki śladowe (żelazo, cynk, mangan, magnez, potas, selen, wapń, chrom, german, nikiel, kobalt), witaminy A, B1, B2, E oraz alantoiny i saponiny.

Guayavi - naturalny sposób na stres i zmęczenie oraz wzmocnienie witalności.

Sposób użycia: Od 3 do 6 tabletek dziennie, przyjmowanych przed każdym posiłkiem. Należy połknąć w całości lub pogryźć.

Składniki: Czysty proszek roślinny (99,7%) - Urucum, Acerola, Gomphrena, wytłoczki z winogron oraz krzem (0,3%).

Pochodzenie: Amazonia, Francja.

Kartonowe opakowanie zawiera 100 tabletek po 500 mg.