Pożywienie pobudzające organizm - Remineralizacja – Rewitalizacja – Odżywienie – Ochrona przeciwrodnikowa

W czasach coraz bardziej intensywnego stylu życia ludzki organizm wykazuje silne zapotrzebowanie energetyczne na poziomie fizycznym i psychicznym. Biorąc pod uwagę obecne wymagania konsumentów, Guayapi stworzyło szereg kompleksowych preparatów na bazie roślin amazońskich.

Complexe restructurant – Kompleks odbudowujący, to jedna z wyjątkowych propozycji z tej linii. To znakomita kompozycja, złożona z wyłącznie naturalnych składników o synergistycznym działaniu, która w pełni umożliwia uzupełnienie niedoborów odżywczych.

Formuła opiera się na dwóch owocach i dwóch wodorostach: Warana i Acerola oraz Spirulina i Wakame.
Umożliwiają one ogólne wzmocnienie organizmu, dzięki gotowej mieszance bogatej w aminokwasy, niezbędne kwasy tłuszczowe, witaminy – w tym wyjątkowo wysoką zawartość witaminy C, beta-karoten, jod, żelazo i wiele innych składników mineralnych oraz chlorofil.

Acerola:

Wiśnia aceroli pochodzi z Amazonii i stanowi naturalne, obfite źródło flawonoidów i witaminy C, której stężenie w aceroli jest 90 razy wyższe niż w owocach pomarańczy. Posiada silne działanie przeciwbakteryjne. Jest antyutleniaczem. Wykorzystywaną częścią rośliny jest miąższ owoców.

 

Warana (oryginalna Guarana):
Tradycyjny stymulant wzmacniający amazońskich Indian. Podnosi sprawność intelektualną i fizyczną. Warana jest bogata w guaraniny, pierwiastki śladowe (w tym: żelazo, cynk, miedź, mangan, selen), witaminy i taniny o właściwościach ochronnych. Używane są nasiona owoców.

Spirulina:
Niebiesko-zielona słodkowodna mikroalga, stanowiąca wyjątkowe źródło białka, żelaza i witamin z grupy B oraz chlorofilu, nienasyconych kwasów tłuszczowych i całej gamy składników mineralnych. Jest kompleksowym pokarmem odżywczym, zapewniającym doskonałą biodostępność zawartych składników.

Wakame:
Brązowe wodorosty bogate w proteiny, wapń, fosfor i żelazo, witaminy A i C oraz niezbędne kwasy tłuszczowe. Ich aminokwasy siarkowe, będące częścią jodu, stanowią idealne uzupełnienie spiruliny.

Kompleks odbudowujący rekomendowany jest dla:

 • Dzieci,
 • Osób przemęczonych,
 • Osób odżywiających się nieregularnie,
 • Osób stosujących dietę eliminacyjną, odchudzającą, oczyszczającą,
 • Kobiet w okresie menopauzy,
 • Osób przebywających w dłuższych podróżach,
 • Jest również doskonałym, kompletnym pożywieniem uzupełniającym dla wegetarian.

Kompleks odbudowujący dostarcza i reguluje poziom białek i pierwiastków śladowych. Można go przyjmować przez cały rok, na przykład rano, aby dobrze rozpocząć dzień.

Kompleks odbudowujący stosujemy:

 • W przypadku stwierdzenia niedoborów pokarmowych,
 • W trakcie ważnej pracy, aby wzmocnić sprawność intelektualną i wspomóc organizm,
 • Podczas treningów sportowych,
 • W okresie rekonwalescencji, po operacjach,
 • W przypadku sezonowego osłabienia,
 • Aby wzmocnić organizm i przeciwdziałać zmęczeniu.

Sposób użycia: Od 4 do 6 tabletek dziennie, rano podczas śniadania oraz podczas obiadu przez okres 20 dni. W razie potrzeby kurację można powtarzać raz lub dwa razy, a dla utrwalenia efektów trzy lub cztery razy w roku.

Składniki: Spirulina 175 mg, Wakame 175 mg, Warana 75 mg. Acerola 75 mg, proszek miodowy 250 mg.

Kartonowe opakowanie zawiera 80 lub 150 tabletek po 750 mg

Francuska firma Guayapi w swojej działalności kieruje się zasadami sprawiedliwego handlu, odpowiedzialności społecznej, a także dbania o środowisko naturalne i bioróżnorodność.
Kryteria doboru roślin, używanych przez Guayapi, opierają się na czystości ich pochodzenia oraz ich jakości: wolne od chemii, sztucznych nawozów czy konserwantów, a z użyciem totum. Totum oznacza zastosowanie tej części rośliny, która zawiera najbardziej efektywne substancje bez tworzenia skutków ubocznych. Może to być owoc, liście, korzenie lub kora.
Organizm rozpoznaje właściwie skomponowane przez Naturę substancje i z łatwością je przyswaja. Dzięki temu nie występują działania niepożądane, ani nie ma możliwości przedawkowania.