Energy of Life jest importerem produktów ekologicznych i promotorem zdrowego stylu życia. Współpracujemy tylko z tymi dostawcami, którzy kładą równy nacisk na biologiczną, jak i etyczną czystość swoich produktów.
Popieramy ideę sprawiedliwego handlu, dlatego też będziemy poszerzać naszą ofertę o produkty z sieci Fair Trade.
Na całym świecie przestrzeń świadomości ekologicznej ciągle się poszerza, zarówno w sferze produkcji jak i konsumpcji.

Podążając za tym trendem będziemy stale się rozwijać, dostarczając na Polski rynek coraz więcej produktów biologicznie czystych.
Będziemy też śledzić rozwój nauki, aby dostarczyć Państwu wiedzę, dzięki której będziecie mogli dokonywać świadomych wyborów przy zakupie tak ważnych produktów, jak żywność czy kosmetyki pielęgnacyjne.
Mając na sercu dobro naszego klienta jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, dotyczące jakości produktów lub poziomu naszej obsługi.
Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy a także klientów indywidualnych.

WAŻNA INFORMACJA:
Chcemy wyraźnie podkreślić, iż oferowane przez nas produkty nie są lekami ani produktami aptecznymi, a tym samym nie zastępują leczenia chorób. Jeżeli Klient znajduje się pod kontrolą lekarską, powinien o swoich dolegliwościach powiadomić lekarza prowadzącego.
Zajmujemy się Waszym dobrym samopoczuciem, a nie leczeniem chorób.
Informacje zamieszczone na naszej stronie służą poszerzaniu wiedzy, nie mogą jednak stanowić substytutu porady lekarskiej lub dietetycznej oraz podstawy do przeprowadzania samodzielnych kuracji.
Życzymy Wam dobrego zdrowia i podejmowania słusznych decyzji.