Podobnie jak w przemyśle kosmetycznym również do żywności dodaje się bardzo dużo składników chemicznych. Producenci dążąc do realizacji celów marketingowych przedłużają trwałość produktów poprzez chemiczne substancje, polepszacze i konserwanty, które nie zawsze idą w parze z naturą i ze zdrowiem. Żywność zamiast zbliżać nas do Natury, coraz częściej zdaje się być li tylko produktem przemysłowym. U Nas kupisz tylko naturalne produkty żywnościowe. Nie wzbogacane żadnymi chemicznymi substytutami smaku czy zapachu. Bez toksycznych, rakotwórczych konserwantów. Proponujemy tylko i wyłącznie zdrową, ekologiczną żywność, produkowaną z zachowaniem zasad Fair Trade.

Naturalny syrop z owoców warany jest doskonały do sporządzania odświeżających i energetyzujących napojów i deserów.

............................................................................................................................................................................................................................

Firma Guayapi zamknęła w tych drażetkach wyjątkowe amazońskie rośliny. Zastosowano sproszkowane całe części roślin.

Olej arganowy zawiera więcej niż 80% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych (w tym 35% kwasów Omega -6).

Amazigh oznacza plemię Berberów. Olej arganowy to więcej niż tylko olej – to dziedzictwo kulturowe Berberów, rdzennych mieszkańców Afryki Północnej.